Mentions (7.x-1.0-rc6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Author
lt: Autorius

en: view
lt: peržiūrėti

en: Date
lt: Data

en: Link
lt: Nuoroda

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Filters
lt: Filtrai

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Source
lt: Šaltinis

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
