Mentions (7.x-1.0-rc6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Author
mn: Зохиогч

en: view
mn: харах

en: Date
mn: Огноо

en: Link
mn: Холбоос

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
