Mentions (7.x-1.0-rc6) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Author
ne: लेखक

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Source
ne: स्रोत
