Mentions (7.x-1.0-rc6) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Author
tr: Yazar

en: view
tr: görüntüle

en: Date
tr: Tarih

en: Link
tr: Bağlantı

en: Text
tr: Metin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Source
tr: Kaynak

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Output
tr: Çıktı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Mentions
tr: Bahsetmeler

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi
