Mentions (7.x-1.0-rc6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: view
ug: كۆرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Source
ug: مەنبە
