Mentions (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Author
be: Аўтар

en: view
be: глядзець

en: Date
be: Дата

en: Link
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Anonymous
be: Ананім

en: Filters
be: Фільтры

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Source
be: Крыніца

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Date changed
be: Дата змененая
