Mentions (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Author
fa: نویسنده

en: view
fa: مشاهده

en: Date
fa: تاریخ

en: Link
fa: پیوند

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Filters
fa: فیلترها

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Source
fa: منبع

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Output
fa: خروجی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: Entity id
fa: شناسه عنصر
