Mentions (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: view
nn: vis

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: User
nn: Brukar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Filters
nn: Filter
