Mentions (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
