Mentions (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Author
is: Höfundur

en: view
is: skoða

en: Date
is: Dagsetning

en: Link
is: Hlekkur

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Filters
is: Síur

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Date changed
is: Dags breytt
