Mentions (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Author
jv: Penulis

en: view
jv: tampilan

en: Date
jv: Tanggal

en: Link
jv: Tautan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi
