Mentions (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Author
nl: Auteur

en: view
nl: weergeven

en: Date
nl: Datum

en: Text
nl: Tekst

en: User
nl: Gebruiker

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Source
nl: Bron

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Input
nl: Invoer

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Output
nl: Uitvoer

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Mentions
nl: Vermeldingen

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
