Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: yes
bs: da

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: type
bs: tip

en: Fields
bs: Polja

en: Users
bs: Korisnici

en: fields
bs: polja

en: Menu settings
bs: Opcije menija
