Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: yes
ca: sí

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: default
ca: predeterminat

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: remove
ca: elimina

en: Manage
ca: Gestiona

en: Menu
ca: Menú

en: name
ca: Nom

en: type
ca: tipus

en: Off
ca: Inactiu

en: Fields
ca: Camps

en: Items
ca: Elements

en: Owner
ca: Propietari

en: Security
ca: Seguretat

en: Users
ca: Usuaris

en: description
ca: descripció

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: fields
ca: camps

en: on
ca: a

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Indexes
ca: Índexs

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.
