Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: system
dz: རིམ་ལུགས།
