Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: yes
gu: હા

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: On
gu: ચાલુ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: type
gu: પ્રકાર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: fields
gu: ક્ષેત્રો
