Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: yes
he: סוגים

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: On
he: פעיל

en: default
he: ברירת מחדל

en: Parent
he: אב

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: remove
he: הסר

en: URL
he: כתובת URL

en: Manage
he: ניהול

en: Menu
he: תפריט

en: type
he: סוג

en: no
he: לא

en: Off
he: כבוי

en: Fields
he: שדות

en: Items
he: פריטים

en: Owner
he: בעלים

en: Security
he: אבטחה

en: Users
he: חברי האתר

en: description
he: תיאור

en: fields
he: שדות

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Indexes
he: אינדקסים

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: folder
he: תיקייה

en: Neutral
he: ניטראלי

en: restore
he: שחזור

en: system
he: מערכת

en: Menu Depth
he: עומק התפריט

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי הקריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים וקו תחתי.
