Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: yes
lv: jā

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: default
lv: noklusējums

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: remove
lv: izņemt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: name
lv: vārds

en: type
lv: veids

en: no
lv: nē

en: Off
lv: Izslēgts

en: Fields
lv: Lauki

en: Items
lv: Vienumi

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Security
lv: Drošība

en: Users
lv: Lietotāji

en: description
lv: apraksts

en: Menu Title
lv: Izvēlnes nosaukums

en: fields
lv: lauki

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Indexes
lv: Indeksi

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: folder
lv: mape

en: system
lv: sistēma

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.
