Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: yes
mg: eny

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: type
mg: karazana
