Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: yes
mr: हो

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Item Description
mr: वस्तुची माहीती

en: On
mr: वर

en: default
mr: मुलभूत

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: remove
mr: मिटवा

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: type
mr: प्रकार

en: Off
mr: बंद

en: Owner
mr: मालक
