Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: yes
oc: òc

en: disabled
oc: desactivat

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: default
oc: defaut

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: installed
oc: installat

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: Manage
oc: Gerir

en: Menu
oc: Menú

en: name
oc: nom

en: type
oc: tipe

en: no
oc: non

en: Off
oc: Desactivat

en: Fields
oc: Camps

en: Items
oc: Elements

en: Owner
oc: Proprietari

en: Users
oc: Utilizaires

en: description
oc: descripcion

en: fields
oc: camps

en: on
oc: activat

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: CSS Class
oc: Classa CSS

en: system
oc: sistèma

en: removed
oc: suprimit

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
oc: Un nom legible-per-la-maquina. Només pòt contenir letras en minusculas, numèros e jonhents basses.
