Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: yes
ps: هو

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: default
ps: تلواله

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: no
ps: نه

en: Items
ps: توکي

en: Users
ps: غړي
