Menu2 (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: yes
sk: áno

en: disabled
sk: vypnuté

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: On
sk: Zapnúť

en: default
sk: predvolené

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: remove
sk: odstrániť

en: Manage
sk: Spravovať

en: type
sk: typ

en: no
sk: nie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Fields
sk: Polia

en: Items
sk: Položky

en: Owner
sk: Vlastník

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Users
sk: Používatelia

en: Menu Title
sk: Názov menu

en: fields
sk: polia

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: restore
sk: obnoviť

en: system
sk: systém

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov. Môže obsahovať len malé písmená, čísla a podčiarkovníky.
