Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: yes
bg: да

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: default
bg: по подразбиране

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: remove
bg: Премахване

en: Menu
bg: Меню

en: type
bg: тип

en: no
bg: не

en: Off
bg: Изключи

en: Items
bg: Новини

en: Users
bg: Потребители

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: system
bg: система
