Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Menu
bn: মেনু

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Menu settings
bn: মেনু সেটিংস
