Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: type
bo: རིགས

en: no
bo: མིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: fields
bo: གནས་ཁོངས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།
