Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: yes
et: jah

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Item Description
et: Toote kirjeldus

en: On
et: Sees

en: default
et: vaikimisi

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: remove
et: eemalda

en: Manage
et: Halda

en: Menu
et: Menüü

en: name
et: nimi

en: type
et: tüüp

en: no
et: ei

en: Off
et: Väljas

en: Fields
et: Väljad

en: Items
et: Kirjed

en: Owner
et: Omanik

en: HTML is allowed.
et: HTML on lubatud.

en: Users
et: Kasutajad

en: fields
et: väljad

en: on
et: -

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Indexes
et: Indeksid

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: folder
et: kaust

en: system
et: süsteem

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.
