Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: On
fi: Käytössä

en: default
fi: oletus

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: installed
fi: asennettu

en: Save
fi: Tallenna

en: remove
fi: poista

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Menu
fi: Valikko

en: type
fi: tyyppi

en: no
fi: ei

en: Off
fi: Pois päältä

en: Fields
fi: Kentät

en: Items
fi: Aiheet

en: Owner
fi: Omistaja

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Users
fi: Käyttäjät

en: description
fi: kuvaus

en: Menu Title
fi: Valikon Otsikko

en: fields
fi: kentät

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Indexes
fi: Indeksit

en: off
fi: pois päältä

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: CSS Class
fi: CSS-luokka

en: restore
fi: palauta

en: system
fi: järjestelmä

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Uniikki koneellisesti luettava nimi. Saa sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.
