Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: default
km: លំនាំដើម

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: type
km: ប្រភេទ

en: no
km: ទេ

en: Items
km: ធាតុ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: system
km: ប្រព័ន្ធ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ដែល​មាន​តែ​មួយ​គត់ ។ អាច​មាន​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (_) តែប៉ុណ្ណោះ ។
