Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: system
kn: ಗಣಕ
