Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: type
ku: جۆر

en: no
ku: نەخێر

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Owner
ku: خاوەن

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: system
ku: سیستەم
