Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: yes
pl: tak

en: disabled
pl: wyłączone

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: default
pl: domyślny

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: installed
pl: zainstalowano

en: Save
pl: Zapisz

en: remove
pl: usuń

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: name
pl: nazwa

en: type
pl: typ

en: no
pl: nie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Fields
pl: Pola

en: Items
pl: Elementy

en: Owner
pl: Właściciel

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Users
pl: Użytkownicy

en: description
pl: opis

en: Menu Title
pl: Tytuł elementu menu

en: fields
pl: pola

en: on
pl: na

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Indexes
pl: Indeksy

en: off
pl: wyłączone

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: folder
pl: katalog

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: restore
pl: przywróć

en: Menu Depth
pl: Głębokość menu

en: removed
pl: usunięto

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa wewnętrzna. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i łączniki.
