Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: yes
ro: da

en: disabled
ro: dezactivat

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: On
ro: Pornit

en: default
ro: implicit

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: remove
ro: elimină

en: Manage
ro: Administrați

en: Menu
ro: Meniu

en: type
ro: tip

en: no
ro: nu

en: Off
ro: Oprit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Items
ro: Articole

en: Owner
ro: Proprietar

en: Users
ro: Utilizatori

en: Menu Title
ro: Titlul meniului

en: fields
ro: câmpuri

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: Indexes
ro: Indexuri

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: system
ro: sistem

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume citibil-mașină unic. Poate conține doar litere minuscule, numere și liniuțe de subliniere.
