Menu2 (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: no
ug: ياق

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: system
ug: سېستىما
