Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: yes
am: አዎ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: type
am: ዓይነት

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች
