Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: yes
ast: Sí

en: disabled
ast: desactiváu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: default
ast: predefiníu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Menu
ast: Menú

en: type
ast: triba

en: no
ast: non

en: Items
ast: Elementos

en: Owner
ast: Dueñu

en: Users
ast: Usuarios

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
