Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: On
eo: Ŝaltita

en: default
eo: defaŭlto

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Menu
eo: Menuo

en: type
eo: tipo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Fields
eo: Kampoj

en: Items
eo: Eroj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: edit menu
eo: redaktu menuon

en: system
eo: sistemo
