Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: yes
gl: si

en: disabled
gl: desactivado

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: On
gl: Activo

en: default
gl: predeterminado

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: Manage
gl: Xestionar

en: Menu
gl: Menú

en: name
gl: nome

en: type
gl: tipo

en: no
gl: non

en: Off
gl: Desactivado

en: Fields
gl: Campos

en: Items
gl: Elementos

en: Owner
gl: Propietario

en: Security
gl: Seguranza

en: Users
gl: Usuarios

en: fields
gl: campos

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: edit menu
gl: editar menú

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: restore
gl: restaurar

en: system
gl: sistema

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único para o sistema. Só pode conter letras minúsculas, números e guións baixos.
