Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: yes
hr: da

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: On
hr: Uključi

en: default
hr: Zadano

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: type
hr: vrsta

en: no
hr: ne

en: Fields
hr: Polja

en: Items
hr: Stavke

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Users
hr: Korisnici

en: fields
hr: polja

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: edit menu
hr: uredi izbornik

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: system
hr: sustav

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven stroju-čitljiv naziv. Može sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.
