Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: yes
hy: այո

en: disabled
hy: անջատված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: type
hy: տեսակ

en: no
hy: ոչ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: edit menu
hy: խմբագրել մենյուն

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: system
hy: համակարգ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:
