Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Manage
ka: მართვა

en: Menu
ka: მენიუ

en: type
ka: ტიპი

en: no
ka: არა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Fields
ka: ველები

en: Items
ka: ელემენტები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: fields
ka: ველები

en: edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
