Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: yes
mn: тийм

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: default
mn: Үндсэн

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: Menu
mn: Цэс

en: type
mn: төрөл

en: no
mn: үгүй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: system
mn: систем
