Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ
