Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: yes
si: ඔව්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Item Description
si: අයිතම විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
