Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: yes
sl: da

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: default
sl: privzeto

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Menu
sl: Meni

en: type
sl: tip

en: Items
sl: Notice

en: Owner
sl: Lastnik

en: Users
sl: Uporabniki

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: edit menu
sl: uredi meni
