Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: yes
sq: po

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: type
sq: lloji

en: no
sq: jo

en: Items
sq: Elementët

en: Users
sq: Përdorues

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: edit menu
sq: ndrysho menunë

en: system
sq: sistemi
