Menu2 (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: yes
te: అవును

en: disabled
te: అచేతనం

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Item Description
te: అంశం వివరణ

en: default
te: అప్రమేయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: type
te: రకము

en: no
te: కాదు

en: Items
te: అంశాలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: system
te: వ్యవస్థ
