Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: yes
af: ja

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: On
af: Op

en: default
af: verstek

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: type
af: tipe
