Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: yes
cs: ano

en: disabled
cs: vypnuto

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: On
cs: Zapnuto

en: default
cs: výchozí

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: remove
cs: odstranit

en: Manage
cs: Správa

en: type
cs: typ

en: no
cs: ne

en: Off
cs: Vypnuto

en: Fields
cs: Pole

en: Items
cs: Položky

en: Owner
cs: Vlastník

en: Security
cs: Bezpečnost

en: description
cs: popisek

en: Menu Title
cs: Název menu

en: fields
cs: pole

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: edit menu
cs: upravit menu

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: folder
cs: složka

en: Neutral
cs: Neutrální

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: restore
cs: obnovit

en: system
cs: systém

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní strojově čitelný název. Může obsahovat pouze malá písmena, čísla a podtržítka.
