Menu2 (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: yes
cy: ie

en: disabled
cy: analluog

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: default
cy: rhagosod

en: Parent
cy: Rhiant

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Menu
cy: Dewislen

en: type
cy: math

en: no
cy: na

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Items
cy: Eitemau

en: fields
cy: meysydd

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen
